آموزش تحلیل بنیادی قسمت 3

آموزش تحلیل بنیادی قسمت 3

تفکیک صنایع

هدف از تفکیک پله اي بازار سرمایه به صنایع و گروههاي صنعت، مشخص کردن راهکارهاي مقایسه اي بین صنایع مختلف ، طبقات و شرکتها می باشد.

در تحلیل فاندامنتال پیش بینی بالا به پایین؛ هدف تحلیل گر بنیادي از بررسی وضعیت اقتصادي ترسیم چشم انداز صنایع فعال در بازار سرمایه از حیث سودآوري می باشد و با شناسایی صنایع برتر بتوانیم به بازده مناسبی دست یابیم.

انتخاب یک شرکت برتر از بین چند صد شرکت فعال در صورتی که ما از شیوه تحلیل فاندامنتال بهره نگیریم امري طاقت فرسا و بیهوده خواهد بود.

تقسیم بندي مجموع بازار به صنایع برتر ، طبقات برتر و شرکتهاي برتر می تواند حوزه تصمیم گیري ما را کوچک و کوچکتر نماید تا بتوانیم از زمان بهترین استفاده را ببریم.

0 پاسخ به "آموزش تحلیل بنیادی قسمت 3"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

بنیاد علمی آموزشی تدبیر با بیش از 2دهه فعالیت آموزشی، آموزش‎های نوین کاربردی و مهارتی را در زمینه‌های مدیریتی، مالی، سرمایه‌گذاری، بازار کار و… برگزار می‌نماید. در راستای اعتلای دانش و توانمندسازی آحاد جامعه، سعی کرده‌ایم بالاترین کیفیت خدمات آموزشی را بر بسترهای نوین فناوری اطلاعات ارائه نماییم تا گامی در جهت عدالت آموزشی و بهره‌مندی همگان از دانش روز، برداریم.

تماس با ما

هدف ما،

آموزش صحیح برای موفقیت شماست …

تهران، میدان رسالت، پلاک 847
02177803099 – 02177805359

واتساپ 09902099881
info[@]karinic.ir


© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای کارینیک محفوظ بوده و این برند تحت مالکیت بنیاد تدبیر می‌باشد.کلیه دوره‌ها تحت مالکیت معنوی نشر دیجیتال پردیس، در وزارت ارشاد ثبت شده است.