درباره ما

بیشتر
بدانید

درباره ما و خدمات ما بیشتر بدانید

advanced divider

کارینیک یک پلتفرم آموزشی براساس انتقال آموزش از اساتید حرفه‌ای و صاحب تجربه عملی به دانش‌پژوهان است. آموزش‌های کاربردی و مهارتی که با سنگ محک تجربه آزموده شده‌اند. اساتیدی که خودشان در بازار کسب و کار آبدیده شده‌اند و تجارب گرانسنگی بدست آورده اند باید با عشق فراوان ، حاصل سالها مرارت و دست و پنجه نرم کردن با چالش های مختلف را به علاقمندان منتقل نمایند تا با این روش به مسئولیت اجتماعی خویش عمل کنند. امیدواریم که کارینیک ، خانه ای پُر از مهر و سرشار از محبت جاودانه بین اساتید و دانش پژوهان گردد.

کارینیک تحت نظارت بنیاد علمی و آموزشی تدبیر می‌باشد. سابقه فعالیت آموزشی مجموعه از سال 1378 می باشد و مجموعه دارای بیش از 22 سال سابقه آموزشی می‌باشد. در طی بیش از دو دهه افتخار راه اندازی 4 مجموعه آموزشی، مدارس هماهنگ و ارائه آموزش های کاربردی را به دانش پژوهان گرامی داشته ایم.

رجاء واسع داریم با دریافت نظرات مثبت و سازنده تمامی دانش‌پذیران، هر روز به اعتلای آموزش‌های مهارتی تمامی ایرانیان کمک شایان نماییم.

مدارک معتبر

مدارک معتبر

می توانید مدارک حرفه ای داخلی و بین المللی را برای ارتقاء رزومه خود دریافت کنید
وبینارهای تخصصی ما

وبینارهای تخصصی ما

وبینارهای تخصصی ما را از تیم حرفه ای و مدرسان مجرب ما دریافت کنید.
مارکتینگ حرفه ای

مارکتینگ حرفه ای

دیجیتال مارکتینگ حرفه ای را بر روی کارینیک مشاهده نمایید.
دسترسی  نامحدود

دسترسی نامحدود

دسترسی نامحدود به سرویس ها و وبینارهای انلاین ما و شرکت در دوره های آموزشی با کمترین هزینه

درباره ما

بنیاد علمی آموزشی تدبیر با بیش از 2دهه فعالیت آموزشی، آموزش‎های نوین کاربردی و مهارتی را در زمینه‌های مدیریتی، مالی، سرمایه‌گذاری، بازار کار و… برگزار می‌نماید. در راستای اعتلای دانش و توانمندسازی آحاد جامعه، سعی کرده‌ایم بالاترین کیفیت خدمات آموزشی را بر بسترهای نوین فناوری اطلاعات ارائه نماییم تا گامی در جهت عدالت آموزشی و بهره‌مندی همگان از دانش روز، برداریم.

تماس با ما

هدف ما،

آموزش صحیح برای موفقیت شماست …

تهران، میدان رسالت، پلاک 847
02177803099 – 02177805359

واتساپ 09902099881
info[@]karinic.ir


© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای کارینیک محفوظ بوده و این برند تحت مالکیت بنیاد تدبیر می‌باشد.کلیه دوره‌ها تحت مالکیت معنوی نشر دیجیتال پردیس، در وزارت ارشاد ثبت شده است.