قوانین کارینیک

قوانین و مقررات شرکت در دوره‌های کارینیک

تمامی کاربران گرامی باید تمامی بندهای زیر را جهت استفاده از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی کارینیک تدبیر به دقت ملاحظه نمایند. عدم توجه به این موارد می‌تواند باعث عدم استفاده مناسب از خدمات کارینیک شود.

ماده1: قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کارینیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قوانین جرایم رایانه‌ای می‌باشد. کاربر نیز موظف به رعایت کلیه قوانین و قوانین مرتبط و مندرج در سایت است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کارینیک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده از هر یک از خدمات و امکانات سایت به معنی قبول و پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین است.

ورود کاربران به وب‏‌سایت کارینیک یا استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری کارینیک و سایر خدمات ارائه شده توسط کارینیک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کارینیک است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کارینیک از سوی کاربر است.

ماده2: مشتری یا کاربر‌

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات کارینیک تدبیر اقدام کند و یا از هرگونه امکانات داخل سایت به هر نحو از انحاء استفاده نماید.

ماده3: نحوه ارتباطات الکترونیکی

 1. کاربر تایید می‌کند با علم و آگاهی کامل از سرویس‌‏ها و خدمات کارینیک استفاده می‏‌کند. در زمانی‌که کاربر سفارش اینترنتی خود را ثبت می‌کند و یا هر یک از محصولات سایت را خرید می‏‌نماید و یا ایمیل ارسال می‏‌کند، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست کاربر مطابق با رعایت کلیه اصول و قوانین باشد، کارینیک  فقط به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست کاربر پاسخ ‌می‌دهد.
 2. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری یا کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های مجموعه از طریق آنها صورت می‌گیرد. مسئولیت عواقبناشی از درج اطلاعات نادرست فقط برعهده کاربر است.
 3. کاربر قبول می‌نماید کلیه اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیفات کارینیک برای اعضای وب سایت، فقط از طریق ایمیل یا پیامک ارسال می‌گردد.
 4. توجه داشته باشید که شماره‌های پیامک 30001277 و 0210001010 تنها شماره‌‌هایی است که کارینیک از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.
 5. ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کارینیک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مجموعه بوده و در صورت دریافت چنین پیامکی، مراتب را سریعا از طریق info@sarmayehedu.com اطلاع دهید تا از طریق مراجع ذیصلاح قانونی موارد پیگیری گردد.
 6. کاربر می‌پذیرد که شماره‌‌های اعلام شده متصل به سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه کارینیک را به اطلاع کاربران می‌رساند و بدیهی است که امکان دریافت پیام‌های کاربر و پیگیری آن از طریق پیامک وجود ندارد.

 

ماده4: نحوه استفاده از دوره‌ها و محصولات

 1. شرکت‌کننده یا کاربر آگاه به این موضوع است که کلیه دوره‌ها و فیلم‌های آموزشی قابل دانلود نیست و باید به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت آنها را مشاهده کند و با علم به این موضوع و در صحت کامل عقلی، اقدام به خرید محصولات می‌کند.
 2. رعایت قوانین شرکت در کلاس‌ها اعم از قانون غیبت کمتر از یک سوم زمان هر درس و جمعا کمتر از یک سوم زمان کل دوره که منجر به تجدید درس و یا دوره برای کاربر خواهد شد و هرگونه اتخاذ تصمیم در این خصوص منوط به نظر مدیر موسسه و اساتید دوره می‌باشد. کاربر متعهد می‌شود کلیه خسارات احتمالی ناشی از این موارد را بپذیرد.
 3. کاربر متعهد می‌شود کلیه قوانین شرکت در کلاس‌ها (حضوری و غیرحضوری) را بپذیرد. کاربر متعهد به رعایت و حفظ نظم در خور دوره آموزشی بوده و مسئولیت هر گونه عملکرد ناصحیح که منجر به اعتراض اساتید و یا دیگر فراگیران دوره شود را می‌پذیرد. کاربر متعهد می‌شود که نظم محیط آموزشی، حرمت اساتید و احترام به حقوق دیگران را تحت هر شرایطی رعایت نماید.
 4. کاربر متعهد می‌شود که کلیه مقررات آموزشی را رعایت کند. برخی از این موارد نه محدود به آن در ذیل آمده است:
 • رعایت قوانین و شئونات اسلامی حاکم بر جامعه، حفظ و رعایت اصول حضور در فضاهای آموزشی اعم از پوشش ظاهری مناسب، رعایت حریم و حرمت دیگران و اصول ارتباطات اجتماعی و همچنین رعایت عدم استعمال دخانیات در محیط آموزشی.
 • عدم استفاده صحیح از فضا و امکانات عمومی موسسه اعم از امکانات اداری، ملزومات خدمات، پذیرایی و آبدارخانه و یا عدم رعایت اصول بهداشتی و نظافتی محیط موسسه با توجه به اینکه امکانات مختص فراگیران جداگانه تدارک دیده شده است.
 • عدم ایجاد تنش و اختلال در برگزاری کلاس آموزشی اعم از شوخی نامتعارف و حتی سوالات بیجا و ناصحیح سهوا و یا عمدا، ایجاد کلونی‌های دوستانه که اهدافی جزء اهداف آموزشی موسسه را دنبال نمایند.
 • عدم رعایت حریم فیزیکی و خصوصی افراد و موسسه.
 • عدم رعایت حقوق همسایگان در محیط‌های مشاء و عمومی اعم از لابی، راهروها و حتی پیاده رو.

ماده5 : موارد مالی

 1. انجام تعهدات مالی خود با توجه به استفاده از امکان تقسیط شهریه الزامی است. تمامی افرادی که به صورت اقساطی از محصولات و خدمات استفاده می‌کنند متعهد می‌شوند تا یک هفته قبل از شروع دوره نسبت به تکمیل مدارک خود و تحویل چک یا سفته اقدام کرده و کلیه موارد را به آموزشگاه تحویل دهند. در صورت عدم اقدام مقتضی از شرکت افراد در دوره جلوگیری خواهد شد.
 2. شهریه پرداخت شده فقط برای داوطلب ثبت نامی می‌باشد و لذا قابل انتقال به فرد دیگری نیست. ثبت‌نام در هر دوره به منزله حضور قطعی شما تا انتهای دوره می‌باشد. چنانچه در هر جلسه از دوره تصمیم به انصراف از ادامه دوره داشته باشید موظف به پرداخت کل شهریه تا پایان دوره هستید. زیرا با ثبت‌نام شما، یک فضا مختص شما در کلاس (حضوری یا غیرحضوری) در نظر گرفته می‌شود و با انصراف شما این فضا از دست رفته محسوب می گردد.
 3. از آنجایی که پس از ثبت نام در هر آموزشی یکی از ظرفیت های کلاس (حضوری یا غیرحضوری) به شرکت کننده اختصاص می‌یابد و ظرفیت‌ها محدود است، انصراف از دوره‌های آموزشی اعم از حضوری و غیر حضوری، آنلاین و وبینار ممکن نیست. در صورت انصراف امکان عودت وجه تحت هیچ شرایطی قابل انجام نیست.
 4. به دلیل سوء استفاده‌های برخی از کاربران، درخواست استرداد شهریه و مبالغ پرداختی، به هیچ وجه من الوجوه برای دوره‌ها، محصولات، پکیج‌ها، فیلم‌ها و وبینارهای آموزشی و کتاب‌های خریداری شده امکان‌پذیر نیست. کلیه درخواست‌ها پس از شروع دوره‌ها و پرداخت مبلغ ثبت‌نام، کان لم یکن تلقی می‌گردد.

ماده6: سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

 1. کارینیک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
 2. کارینیک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
 3. کاربر با استفاده از سایت کارینیک، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهد.
 4. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کارینیک، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کارینیک جزئی از اموال کارینیک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کارینیک است و هرگونه استفاده از آن‌ها تحت هر شرایطی، بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کارینیک محفوظ می‏‌دارد.
 5. کلیه اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط کارینیک یا علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار کارینیک است و هر گونه استفاده از آن‌ها با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
 6. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت کارینیک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، و همچنین هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای کارینیک محفوظ است.
 7. در صورت استفاده از هر یک از خدمات کارینیک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد بر عهده کاربران است.

ماده7: ثبت سفارش، پردازش و ارسال

 1. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
 2. کارینیک به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
 3. پرداخت‌های کاربران باید با کارت بانکی با نام خودشان باشد. در غیر اینصورت و پرداخت با کارت بانکی دیگران کارینیک مجاز به دریافت اطلاعات شناسنامه‌ای، کارت ملی، شماره موبایل و … می‌باشد تا از صحت پرداخت مطمئن شود.
 4. اکیدا توصیه می‌شود کاربر فقط و فقط با کارت‌های بانکی متعلق به خود ثبت سفارش نماید.
 5. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
 6. کارینیک همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
 7. در صورتی که موجودی محصولی در کارینیک به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای کارینیک محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
 8. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 48 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. بازگشت وجوه فقط به حساب بانکی معتبر به ثبت نام کننده انجام خواهد شد.
 9. آمادمی سرمایه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای کارینیک محفوظ است.
 10. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت کارینیک، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای کارینیک محفوظ است. کارینیک در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت کارینیک می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 11. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، کارینیک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
 12. کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 13. با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
 14. آدرسی که کاربر به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

ماده8: قوه قهریه و فورس ماژور

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، کارینیک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

ماده9: سایر قوانین

 1. کاربر متعهد می‌شود هرگونه انتقاد سازنده و نقد خود را از طریق فرم ارتباط با مدیر مجموعه از طرق پنل کاربری خود اقدام نماید.
 2. کاربر می‌پذیرد کلیه امور مرتبط در خصوص شرکت دوره اعم از تغییرات احتمالی ساعات آموزشی، مراحل تکمیل پرونده، انجام آزمون‌ها، سفرها و غیره را فقط و فقط از طریق سایت رسمی موسسه دنبال نماید. موسسه به هیچ عنوان موظف به اطلاع‌رسانی فردی به کاربر و دانش‌پذیر نمی‌باشد.

ماده10: نمایندگی

کاربر متعهد می‌شود که کلیه محصولات را فقط از طریق سایت رسمی کارینیک تهیه نماید. در صورتی که محصولات کارینیک توسط شرکت و سایت و یا شخص دیگری به فروش می رسید، کاربر موظف است برای اطمینان از آنکه از نمایندگی کارینیک خریداری می‌نماید کلیه موارد را پیش از پرداخت وجه با کارینیک هماهنگ نماید و از نمایندگی افراد ثالث اطمینان حاصل نماید. در صورت خرید محصولات مشابه از افراد و اشخاص غیرمجاز، کارینیک هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد و حق شکایت در مراجع قضایی و پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

ماده11: تعهدنامه کاربر

کاربر با علم و آگاهی نسبت به حوزه فعالیت‌های کارینیک در زمینه آموزش اقتصاد و سرمایه گذاری متعهد می‌شود نهایت تلاش خود را جهت استفاده بهینه از صور مختلف آموزش به کار گیرد و بیشترین تلاش ممکن را جهت آموزش پذیری و آموزش دادن به دیگر افراد داشته باشد.

اینجانب مطالب فوق را مطالعه نموده و متعهد می گردم به سر فصلها و ریزسرفصل‌های ارائه شده از کلاس و دوره، آگاهی دارم و سرفصلهای مشخص شده را می‌پذیرم. با  شرکت در هر دوره می‌دانم فقط آموزش این سر فصل‌های اعلام شده را دریافت می‌نمایم. همچنین در صحت کامل اعلام می‌دارم که نتیجه و خروجی این آموزش‌ها کاملا به تمرین و مهارت شخص خودم بستگی دارد و انتظاری از مجموعه کارینیک مبنی بر کسب نتیجه مطلوب در بازار بورس یا سایر بازارهای سرمایه‌گذاری را ندارم. زیرا می دانم نتیجه و موفقیت من در بازار بورس یا بازارهای سرمایه‌گذاری بیش از هر چیزی به پشتکار، تلاش و استعداد شخصی من بستگی دارد.

 

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

درباره ما

بنیاد علمی آموزشی تدبیر با بیش از 2دهه فعالیت آموزشی، آموزش‎های نوین کاربردی و مهارتی را در زمینه‌های مدیریتی، مالی، سرمایه‌گذاری، بازار کار و… برگزار می‌نماید. در راستای اعتلای دانش و توانمندسازی آحاد جامعه، سعی کرده‌ایم بالاترین کیفیت خدمات آموزشی را بر بسترهای نوین فناوری اطلاعات ارائه نماییم تا گامی در جهت عدالت آموزشی و بهره‌مندی همگان از دانش روز، برداریم.

تماس با ما

هدف ما،

آموزش صحیح برای موفقیت شماست …

تهران، میدان رسالت، پلاک 847
02177803099 – 02177805359

واتساپ 09902099881
info[@]karinic.ir


© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای کارینیک محفوظ بوده و این برند تحت مالکیت بنیاد تدبیر می‌باشد.کلیه دوره‌ها تحت مالکیت معنوی نشر دیجیتال پردیس، در وزارت ارشاد ثبت شده است.